הכל אודות יעל


 יעל אביטל מדריכת טיולים עולמית
נעים מאוד, שמי יעל אביטל, חובבת טבע ארכאולוגיה אומנות ותרבויות, היסטוריונית וגאוגרפית. בעברי מושבניקית וכיום מתגוררת בגבעת אבני ישוב קהילתי בגליל התחתון.
בעלת תעודת הוראה של סמינר אורנים, וקורס מנהלים, מה שהביא אותי לעסוק בחינוך שנים רבות ובאהבה גדולה, כאשר ברוב שנותיי במערכת החינוך שימשתי כמנהלת בתי-ספר על יסודיים. בנוסף אני בוגרת אוניברסיטת בר-אילן בגאוגרפיה ולימודי א"י, ומוסמכת אוניברסיטת חיפה בהיסטוריה ובמחשבת ישראל. אני מתמחה באומנות, היסטוריה, דתות העולם ודתות המזרח.

כאשת חינוך עסקתי ברוב שנות עבודתי בתפקידי ניהול בחינוך העל יסודי, במקביל טיילתי ברחבי הגלובוס. לאורך השנים הייתי מדריכת טיולים בעולם במקביל לעבודתי הניהולית חינוכית. אך מזה שנים רבות אני ב"משרה מלאה" בתחום הטיולים והמסעות בעולם. אני מדריכה טיולים בהנאה ובשמחה במגוון מדינות. 

בנוסף ובמקביל ליעדי ההדרכה המגוונים, אני מתמחה בהתאמת טיולים לקבוצות, ומתאימה את הטיול לקבוצת הגיל. טיולים לקהל הרחב אך גם לקבוצות סגורות. שם אני מקפידה לבנות מסלולים מיוחדים, עשירים באטרקציות וכוללים בתוכם מופעיי פולקלור ואירועים מקומיים. כל זה תוך מתן דגש לכל הפרטים וביחס אישי

וכמובן אני אוכל לסייע לכם ולייעץ בהרכבת טיול פרטי אותו תרצו לערוך, תוך שימת דגש על הדברים המעניינים באזור, והפיכת הטיול לחוויה מעניינת ומיוחדת. וגם לחסוך לכם הוצאות מיותרות.

למתעניינים שבנינו, אני נהנית לקיים הרצאות מרתקות חוברות עולם. ההרצאות יכולות להתקיים אצלכם בסלון, במועדון ובאולם. אפשר לערוך הרצאות לחוגי בית, קבוצות חברתיות וגם לאירגונים ומועדונים קהילתיים. הרצאותיי מתקיימות בפני קהלים שונים. ההרצאות המלוות במצגת מרהיבות המבוססת על תמונות שצילמתי בטיולי הרבים. בהן אני מביאה בפני קהילות מגוונות במפגשי תרבות, ניחוחות, טעמים וצילומים מרתקים מרחביי העולם.


מאחלת לכולנו 

בריאות איתנה, 
שנרבה בטיולים על פני הגלובוס!

Share by: